Kategoriler
Genel

Sunum Güzelliği

  • 89bcc045d6100eb763d585e703a18f34
  • Selamlar olsun.Çocukluğumdan beri sunum’a çok özen gösteririm.Bazı insanlar sırf doymak için yemek yer,ben ise güzel görmek için güzel sunumlar yaparım.Hele ki şu zaman’larda şık ve güzel sunumları görüyorsunuzdur.Bende aynı şeyi evimde yapıyorum.Mumlarım yanar,tütsülerim olmadan asla şeklinde.:)
  • Artık özel  günlerde veya benim gibi her daim sunum güzelliği yaşayan çok fazla insan var.Eski den böyle olmasa bile dünya küçüldükçe,herkes dünya yı gezmeye başlayınca herkes de dünya şefleri gibi oldu.Bu görsel ve çok güzel bir şey. Aslında içinden gelen herkes,aynı şeyi evinde yapabilir.görsellik çok önemli.
  • Bende bütün marketleri(macro,migros) ezbere bilirim,araştırmak için ve etiketleri de okurum daha sağlıklı yemekler yapıp yiyebilmek için.
  • Daha da her daim değişiyoruz,eskiden kapı kapı dolaşıp marketlerde gezerken,yaklaşık 15 yıldır internetten alışveriş yapıyoruz.
  • Herkesin fikri farklı olabilir ama benim için avantaj internetten alışveriş yapmak.
  • Biraz çetrefilli bir iş gerçekten güvendiğiniz ve bilinen büyük sitelerden alışveriş yapmak gerekiyor.Dünyada’da örnekleri çok fazla var.Yeni sistem ile birlikte dolandırıcılar da devreye girecek tabi.o yüzden dikkat.
  • Avrupa da ve Amerika da insanlar Türkiye deki gibi yaşamıyorlar.Orası biraz fazla sakin.daha kendi kendine insanlar.Ama sunumları gerçekten özel.
  • İnstagram da da takip ettiğim çok güzel sunumlar paylaşan siteler var.Eğer sizde sunuma,sağlıklı hayat’a ve yoga’ya meraklı iseniz instagram dan benim sayfamdan takip ettiklerime bakabilirsiniz.

Geliştirici: FİT HAYAT ONLİNE

Çocukluğum'dan beri hentbol ile başlayan,sporu hiç bırakmayan,actor studio mevzunu tiyatro eğitimi almış,Türkiye de bir Hint filminin Türkiye cast director (yönetmen) liğini yapmış ve daha sonra hayatını spora adamış ve dolayısı ile sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmiş,çok fazla araştırıp öğrenince de,kendi deneyimlerini web sitesinde kendini yazmaya adayan biri.
www.fithayatonline.com kurucusuyum
Yemek yapmanın bir sanat olduğunu öğrenmem ile birlikte aşçılık kurs'larına gidip sertifikamı aldım.Diyet koç'luğundaki yeteneğim ise, etrafımdaki insanları zayıflatmakla başladı.Eğitimini alıp,diplomamı elime aldığım da bu yolda öğrenerek insanlara yararlı olmak heyecan verdi.Bunda ki amacım kendi yaptığım ve gerçekten beğendiğim yemekleri yazmak ve yeni öğretiler almak.Bildiğim ve okuyup araştırdığım her şeyi sizler ile paylaşmak.Aile olarak gördüğüm fit hayat online markamız da yolunda en yeni ve yararlı bilgilerle sizlerle beraber olacak.Afiyet'le ve Sağlık'la

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s