Kendinin En İyi Versiyonu

DEĞİŞ,DÖNÜŞ,YENİLEN

Herkese Merhabalar Arkadaşlarım

Öncelikle 13 ocak çarşamba Oğlak burcunda bir yeni ay varken ve tamda sert açılarda ne motivasyonu şimdi yaaa deme. Neden mi? tam olarak şu anda yeni niyetler oluşturmak ve istediğimiz şeylerin faydasını alma yeni ayı. Birde plüto ile kavuşumu olduğunu biliyorsak, ya da şimdi okuyorsak bir durup şapkayı öne koyma vakti gelmiştir arkadaşım.

Plüto demek eskiyi yıkıp yerine güzel şeyler getirmek demektir. Yeni sistem getirmek demektir. Benim aklıma her zaman kaliteli ve güzel yaşamak ve bedenime iyi bakmak geliyor. Ben bedenime bakarsam oda bana bakar nitekim. Şükür ki sağlık en önemlisi dolayısı ile yediklerimize her zaman derim, dikkat dikkat dikkat.:)

Ocak ayının ortalarındayız günler su gibi geçerken bir bakmışız ilkbahar gelmiş. O zaman çaresiz kalıyoruz işte, ilkbahar demek dışarıda olmak demek, yaz demek plajda yaşamak demek 🙂 Her zaman söylerim yüzyıllardır kadınlar kendilerine bakmışlar hem de ne şartlar altında,:) şimdi erkek kadın ayrımı yok herkes bakıyor artık kendine, ama diyet dendiği zaman insanlar daha çok yemek ister, bu net bilgi. Ama sağlıklı yaşam düzenine girdiğin zaman, başka bir ışıldama geliyor insana. Doğru beslenmeyi öğrenmek zor değil, işte tamda bu devrede plüto girdi devreye, eskiyi dümdüz eder ve yeni sistem getirir demiştim 🙂 O zaman herkes yeni sistemin ayak seslerini duyuyor şu anda.

Sağlıklı beslenmek demek kötü yemek yemek değil, hatta daha güzel tarifler var eski yemeklerden sadece alışmaktan korkuyorsun korkma 2 hafta içerisinde geçecek o eski ,yağlı, glütenli, şekerli hissi :), yerine sağlıklı yağlar, sağlıklı ekmekler, yepyeni peynirler (badem sütünden peynirler gibi), güzel tatlılar (pişman etmeyen) bedenine bir şans ver, kendini her şey den iyi hissedeceksin, kendini bulacaksın, sisli bir beynin olmayacak bunları düşün. Kendinin en iyi versiyonu olmaya ne dersin ? Sadece adım at, yapay zeka ve robotlar artık içimizde onlara bakıp ne bunlar deme sen onlardan daha güçlüsün, bunu öğren. Bunu öğrendikten sonra debelemeyeceksin. Çocukken nasıl öğrendin ? Şimdi onların hepsini unut, o öğrendiğimiz bilgiler çürüdü artık, sistem çalışmıyor ki herkes hasta ve ilaç bağımlısı bunun sigara,alkol ve şeker bağımlılığından hiç bir farkı yok maalesef. Yazdıklarımı ilkbaharda hepimiz bomba gibi olalım diye yazıyorum. UNUTMA!!!!

Adım atabilen ve hatta şu an aydınlanan arkadaşım, sağlıklı yaşaman ve spor ile devam eden hayatın sana sağlık ve cildinde parıltı olarak geri gelecek.
Sağlıkla kal


Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s